DJ GalaX- Heart [Hardcore RmX]

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:34
Data dodania: 26.09.2010 16:45:56
Rozmiar pliku: 2,55 MB
Tagi: DJ GalaX, Heart [Hardcore RmX], galax-, heart, hardcore, rmx
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ_GalaX-_Heart_[Hardcore_RmX].mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz zajmuje dwa i pięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to pięć minut i trzydzieści cztery sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez DJ GalaX, której nazwa brzmi Heart [Hardcore RmX]. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Do tej pory żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio DJ GalaX- Heart [Hardcore RmX]. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Heart [Hardcore RmX], której autorem jest DJ GalaX, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Jednak ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, a następnie wrzucić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żebyś mógł ignorować inne strony i ściągać mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych kawałków. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony kawałek, dla przykładu DJ GalaX- Heart [Hardcore RmX], a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka bardzo sprytnych do zrobienia sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na odtwarzacz mp3 Heart [Hardcore RmX]? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj