Miss Hysteria - Dark Matter

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:13
Data dodania: 26.09.2010 16:46:06
Rozmiar pliku: 8,49 MB
Tagi: Miss Hysteria, Dark Matter, miss, hysteria, dark, matter, hardcore, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Miss_Hysteria_-_Dark_Matter.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży osiem i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na sześć minut i trzynaście sekund. To piosenka o tytule "Dark Matter", której wykonawcą jest Miss Hysteria. Plik audio w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku. Będziemy więc wdzięczni, jeśli byś takowy dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Miss Hysteria - Dark Matter do dziś. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i podążali ulicą, słuchając najlepszych piosenek? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dark Matter. Znasz tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Miss Hysteria - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego piosenek gości na licznych imprezach. Jednak do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Wcale nie musisz zaglądać na inne strony. Widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, abyś mógł ignorować inne portale i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Miss Hysteria - Dark Matter, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do realizacji tricków, przez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś wrzucić na telefon Dark Matter? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie swojej bazy piosenek oraz poznanie nowych artystów. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ ludzi, którzy wolą profesjonalnie się tym zajmować. Pewnie myślisz o tym, by ludzie kiedyś ściągali Twoje piosenki - a na razie ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj