23 Miss Hysteria - Particle Physics

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:01
Data dodania: 26.09.2010 16:46:06
Rozmiar pliku: 8,05 MB
Tagi: 23 Miss Hysteria, Particle Physics, hardcore
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

23_Miss_Hysteria_-_Particle_Physics.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje osiem i pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to pięć minut i jeden sekunde. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez 23 Miss Hysteria, którego nazwa brzmi Particle Physics. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 23 Miss Hysteria - Particle Physics do tego momentu. Nikt do tej pory nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się 23 Miss Hysteria - Particle Physics. Dlaczego właśnie ten utwór?

23 Miss Hysteria bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w sieci darmowe mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią całe albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Particle Physics, znakomita kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim odtwarzaczu? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz martwić się o jakieś opłaty - całość dostępnych u nas empetrójek jest zupełnie darmowa, bez żadnych haczyków. Istotne jest też to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest wyłącznie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej stronie wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a także bez opłat i błyskawicznie.

Particle Physics, w wykonaniu 23 Miss Hysteria, to doskonała melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na słuchanie 23 Miss Hysteria - Particle Physics i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj