Mc Tr3nd - Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:46
Data dodania: 26.09.2010 16:48:23
Rozmiar pliku: 5,17 MB
Tagi: Mc Tr3nd, Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har..., tr3nd, hell, daniele, mondello, mix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mc_Tr3nd_-_Hell_(Daniele_Mondello_Mix)_[www.har....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar pięć i siedemnaście setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści sześć sekund. Uruchomiłeś piosenkę tytułem "Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har...", której autorem jest Mc Tr3nd. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Mc Tr3nd - Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har... nie została jak na razie nigdy pobrana. Żaden użytkownik jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj więcej czasu.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har..., którą wykonuje Mc Tr3nd, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich cenionych klubów. Ale ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne portale i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany kawałek, na przykład Mc Tr3nd - Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har..., a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pomocą tej strony poznasz kilka niesamowicie sprytnych do wykonania chwytów, poprzez które bardzo szybko na Twoim komputerze zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na telefon Hell (Daniele Mondello Mix) [www.har...? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj