HUMAN LEAGUE - (Keep Feeling) Fascination

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:45
Data dodania: 26.09.2010 16:49:22
Rozmiar pliku: 5,03 MB
Tagi: HUMAN LEAGUE, (Keep Feeling) Fascination, human, league, keep, feeling, fascination
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

HUMAN_LEAGUE_-_(Keep_Feeling)_Fascination.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to pięć i trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i czterdzieści pięć sekund. To jeden z wielu utworów wykonawcy HUMAN LEAGUE, którego nazwa to (Keep Feeling) Fascination. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do dziś żaden użytkownik nie ściągnął nigdy pliku HUMAN LEAGUE - (Keep Feeling) Fascination. Żaden użytkownik do dzisiaj nie raczył skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład (Keep Feeling) Fascination. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją HUMAN LEAGUE, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś miał możliwość omijać inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład HUMAN LEAGUE - (Keep Feeling) Fascination, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do wykonania tricków, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś przerzucić na telefon (Keep Feeling) Fascination? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakiś kawałek wpadnie w ręce komercji, Ty zdążysz się nim nieźle znudzić?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj