Romantics - Talking In Your Sleep

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:59
Data dodania: 26.09.2010 16:51:42
Rozmiar pliku: 3,65 MB
Tagi: Romantics, Talking In Your Sleep, talking, your, sleep
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Romantics_-_Talking_In_Your_Sleep.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz waży trzy i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. To kawałek tytułem "Talking In Your Sleep", którego wykonawcą jest Romantics. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle szczęśliwi, jak byś takowy zaproponował. Jak na razie nikt nie ściągnął nigdy pliku mp3 Romantics - Talking In Your Sleep. Żaden użytkownik jeszcze nie miał ochoty dodać komentarza do tego utworu, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Romantics - Talking In Your Sleep. Czy warto się z tym zapoznać?

Romantics bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - wrzucał do sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech służy Talking In Your Sleep, niezwykła piosenka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie musisz obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tutaj piosenek jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw strony - tutaj znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Talking In Your Sleep, autorstwa Romantics, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiej przyczyny Romantics - Talking In Your Sleep jest obecnie na topie. Romantics nie bez powodu jest nazywany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj