ROMANTICS - Talking In Your Sleep

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 26.09.2010 16:51:42
Rozmiar pliku: 3,63 MB
Tagi: ROMANTICS, Talking In Your Sleep, talking, in, your, sleep
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ROMANTICS_-_Talking_In_Your_Sleep.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Talking In Your Sleep", której autorem jest ROMANTICS. W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu nikt nie dodał jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio ROMANTICS - Talking In Your Sleep do dziś. Żaden użytkownik do dzisiaj nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często zazdrościłeś ludziom, którzy mogli cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Talking In Your Sleep. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Wykonuje ją ROMANTICS, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a wiele jego utworów gości na licznych zabawach. Ale ad rem. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Bez przerwy rozszerzamy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk upragniony utwór, dla przykładu ROMANTICS - Talking In Your Sleep, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niesamowicie łatwych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Talking In Your Sleep? Pobierz mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj