Basil Poledouris - Destruction Of Roger Young (...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 26.09.2010 17:02:31
Rozmiar pliku: 3,12 MB
Tagi: Basil Poledouris, Destruction Of Roger Young (..., ost, żołnierze, kosmosu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Basil_Poledouris_-_Destruction_Of_Roger_Young_(....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około trzy i dwanaście setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa Basil Poledouris, którego nazwa brzmi Destruction Of Roger Young (.... Plik mp3, który obecnie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety do tego kawałka nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Utwór Basil Poledouris - Destruction Of Roger Young (... nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych artystów, także za sprawą portali takich jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Basil Poledouris - Destruction Of Roger Young (.... Czy warto tego posłuchać?

Basil Poledouris bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Na starcie swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Destruction Of Roger Young (..., genialna empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na analogicznych portalach. Jeśli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej strony.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj zrobisz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej szybko i bezpłatnie.

Destruction Of Roger Young (..., w wykonaniu Basil Poledouris, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, czemu Basil Poledouris - Destruction Of Roger Young (... jest ostatnio na topie. Basil Poledouris nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj