Boys- Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 26.09.2010 17:06:50
Rozmiar pliku: 6,19 MB
Tagi: Boys, Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr...
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Boys-_Tym_bolem_jestes_Ty_[www.odjazdowamuza.pr....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży sześć i dziewiętnaście setnych megabajta. Czas trwania to cztery minuty i trzydzieści sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr...", której autorem jest Boys. Utwór mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Piosenka Boys- Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr... nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością słuchania, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr.... Znasz taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Boys, który jest prawdziwą maszynką do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na najlepszych imprezach. Ale do rzeczy. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz miał możliwość ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia poszerzamy bazę dostępnych piosenek. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, jak choćby Boys- Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr..., a następnie wrzucić go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle łatwych do realizacji tricków, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na telefon Tym bolem jestes Ty [www.odjazdowamuza.pr...? Ściągnij mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnego zbioru utworów i odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go nieźle osłuchać?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dziś dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które z amatorów przemieniają się w profesjonalnych muzyków. Pewnie marzysz o tym, aby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj