Św. Patryk - red. Mirosław Król

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:41
Data dodania: 26.09.2010 17:07:40
Rozmiar pliku: 1,53 MB
Tagi: Św. Patryk, red. Mirosław Król, patryk, biskup, irlandia, król, misjonarz, kościół, katolicki
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Św._Patryk_-_red._Mirosław_Król.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje jeden i pięćdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość to sześć minut i czterdzieści jeden sekund. Odtwarzasz piosenkę o tytule "red. Mirosław Król", której wykonawcą jest Św. Patryk. Plik audio w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy zaproponował. Piosenka Św. Patryk - red. Mirosław Król nie została dotychczas ani razu pobrana. Nie znalazł się dotychczas ani jeden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie poznać dokonania coraz to nowych wykonawców, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Św. Patryk - red. Mirosław Król. Dlaczego właśnie ten utwór?

Św. Patryk bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Tak jak większość mało znanych artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie red. Mirosław Król, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tu na żadne pułapki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

red. Mirosław Król, w wykonaniu Św. Patryk, to świetna piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Św. Patryk - red. Mirosław Król jest obecnie na topie. Św. Patryk nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj