Hands Up set v2 by KondziK

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 20:18
Data dodania: 26.09.2010 17:07:43
Rozmiar pliku: 27,9 MB
Tagi: hands, up, set, v2, by, kondzik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hands_Up_set_v2_by_KondziK.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie odtwarzasz to około dwadzieścia siedem i dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwadzieścia minut i osiemnaście sekund. Jest to podstrona, na której możesz posłuchać i pobrać piosenkę Hands Up set v2 by KondziK. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Do tej pory żaden użytkownik nie zapisał ani razu pliku mp3 Hands Up set v2 by KondziK. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeżeli zostaniesz u nas nieco dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Hands Up set v2 by KondziK, której autorem jest Hands Up set v2 by KondziK, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek rozbudowuje się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Hands Up set v2 by KondziK, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na telefon Hands Up set v2 by KondziK? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy piosenek oraz odkrycie nowych artystów. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej nieźle osłuchać?

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Przy pomocy prawdziwych lub wirtualnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj