Paweł Długosz - Bounce

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:52
Data dodania: 26.09.2010 17:09:42
Rozmiar pliku: 6,56 MB
Tagi: Paweł Długosz, Bounce, paweł, długosz, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Paweł_Długosz_-_Bounce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słuchasz to mniejwięcej sześć i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość to dwa minuty i pięćdziesiąt dwa sekundy. To jeden z piosenek stworzonych przez Paweł Długosz, której nazwa brzmi Bounce. We wtorek, 21 listopada 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tego pliku. Będziemy więc niezwykle szczęśliwi, gdybyś takowy zaproponował. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku audio Paweł Długosz - Bounce. Nikt jeszcze nie zechciał skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli zostaniesz tu na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Bounce, której autorem jest Paweł Długosz, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Jeśli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz w stanie ściągnąć pożądany utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Paweł Długosz - Bounce, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania tricków, dzięki którym błyskawicznie na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś skopiować na odtwarzacz mp3 Bounce? Pobierz mp3 już teraz. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie swojej bazy piosenek oraz odkrycie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które pragną na poważnie iść w tym kierunku. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj