Don Corleone Feat. Mc Grosik - Z zycia wziete

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:53
Data dodania: 26.09.2010 17:10:00
Rozmiar pliku: 1,72 MB
Tagi: Don Corleone Feat. Mc Grosik, Z zycia wziete, don, corleone, feat, mc, grosik, zycia, wziete, rap, krasnik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Don_Corleone_Feat._Mc_Grosik_-_Z_zycia_wziete.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słuchasz to mniejwięcej jeden i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt trzy sekundy. To piosenka o tytule "Z zycia wziete", której wykonawcą jest Don Corleone Feat. Mc Grosik. W piatek, 24 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Don Corleone Feat. Mc Grosik - Z zycia wziete do tej pory. Nie znalazł się do dzisiaj ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Don Corleone Feat. Mc Grosik - Z zycia wziete to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie tylko pośród miłośników tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Don Corleone Feat. Mc Grosik potrafi stworzyć chwytliwe, szybko wpadające w ucho piosenki, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który reprezentuje Don Corleone Feat. Mc Grosik - Z zycia wziete, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, nadaje się na wiele sytuacji. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią posłuchasz w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego znakomitą okazję, bo darmowe mp3, które tu prezentujemy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Z zycia wziete? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z podobnych stron. Ale jednak posiadamy tu coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki temu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do bazy utworów na naszej stronie dorzucamy nowe kawałki, systematycznie zwiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeżeli zdarzy się, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie pojawi się na naszym portalu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj