the selecter - Murder

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:42
Data dodania: 26.09.2010 17:10:12
Rozmiar pliku: 2,47 MB
Tagi: the selecter, Murder
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

the_selecter_-_Murder.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży dwa i czterdzieści siedem setnych megabajta. Długość to dwa minuty i czterdzieści dwa sekundy. Jest to jeden z piosenek nagranych przez the selecter, której tytuł to Murder. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu nikt nie zamieścił dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku the selecter - Murder. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, na których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, na przykład the selecter - Murder. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

the selecter jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Jak większość mało znanych wykonawców, tak i on na początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Murder, świetna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych kawałków, które chciałbyś mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakiekolwiek koszty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest zupełnie darmowa, bez żadnych haczyków. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które można spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej witryny.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz Murder, autorstwa the selecter. Nie zwlekaj, aż the selecter - Murder stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj