{8} United Minds - Rainbow Around The Sun (Orgi...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 07:12
Data dodania: 26.09.2010 17:11:21
Rozmiar pliku: 6,59 MB
Tagi: {8} United Minds, Rainbow Around The Sun (Orgi..., united, minds, rainbow, around, sun, progressive, trance, tropical, pasqual
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

{8}_United_Minds_-_Rainbow_Around_The_Sun_(Orgi....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słyszysz to około sześć i pięćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na siedem minut i dwanaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów nagranych przez 8 United Minds, którego tytuł to Rainbow Around The Sun (Orgi.... W sobotę, 25 listopada 2017 roku plik został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Piosenka 8 United Minds - Rainbow Around The Sun (Orgi... nie została do dziś nigdy pobrana. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy mogą cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeżeli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą własną muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Rainbow Around The Sun (Orgi.... Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest 8 United Minds, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego kawałków gości na licznych imprezach. Ale ad rem. Wszystko co powinieneś zrobić, to znaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją do naszej najlepszej wyszukiwarki.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek rozszerza się bez przerwy. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony kawałek, dla przykładu 8 United Minds - Rainbow Around The Sun (Orgi..., a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pośrednictwem tej strony przyswoisz sobie kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz przerzucić na telefon Rainbow Around The Sun (Orgi...? Pobierz mp3 właśnie teraz. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki utworów i poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Być może myślisz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych wykonawców i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj