Książe &Alex-Zrobimy hajsy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:59
Data dodania: 26.09.2010 17:16:49
Rozmiar pliku: 2,72 MB
Tagi: Książe &Alex, Zrobimy hajsy, książe, alex, rap, bit, 2010, kamienna, góra
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Książe_&Alex-Zrobimy_hajsy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz otworzoną to około dwa i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Zrobimy hajsy", której autorem jest Książe &Alex. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie zaproponowano jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Plik Książe &Alex-Zrobimy hajsy nie został jak na razie ani razu pobrany. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o miły ból głowy. Praktycznie co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe przeboje i nowe płyty, które z miejsca zdobywają serca fanów. Analogicznie jest z przebojem Zrobimy hajsy, stworzonym od podstaw przez Książe &Alex. Kawałek ten szturmem podbija miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

A może osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Książe &Alex-Zrobimy hajsy? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, przez co ten kawałek zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, aby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. Inaczej możesz być trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Zrobimy hajsy, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Książe &Alex? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to genialny sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci w mgnieniu oka na pobranie dowolnej empetrójki z tego serwisu. Już nie musisz szukać darmowych kawałków na różnych, nie całkiem przyjaznych witrynach - znajdziesz je u nas, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej ogromnie rozbudowanej bazy przebojów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu tekstu, dla przykładu Książe &Alex-Zrobimy hajsy, dostaniesz wyniki, skąd przejdziesz od razu do podstrony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas pobierzesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie porządnej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. To naprawdę proste, parę kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość empetrójek, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj