Creatures Of The Occult - My Skull

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:50
Data dodania: 26.09.2010 17:19:30
Rozmiar pliku: 2,60 MB
Tagi: Creatures Of The Occult, My Skull, creatures, the, occult, skull, darkcore, hardcore
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Creatures_Of_The_Occult_-_My_Skull.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie słuchasz zajmuje dwa i sześćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez Creatures Of The Occult, której tytuł brzmi My Skull. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Creatures Of The Occult - My Skull. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podłączonymi do telefonów, szli ulicą i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz tutaj nieco dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz w stanie nosić ze sobą swoją muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - My Skull, którą wykonuje Creatures Of The Occult, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów szturmem zdobywają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Bez przerwy rozbudowujemy bazę dostępnych kawałków. Dzięki temu zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Creatures Of The Occult - My Skull, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka niezwykle sprytnych do realizacji rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 My Skull? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To bezpłatnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na powiększenie własnej biblioteki piosenek i odkrycie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Za pomocą prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się do świata muzyki. Być może marzysz o tym, by słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj