Three Days Grace - Just Like You

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:08
Data dodania: 26.09.2010 17:20:49
Rozmiar pliku: 2,87 MB
Tagi: Three Days Grace, Just Like You, three, days, grace, just, like, you, other, 2003
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Three_Days_Grace_-_Just_Like_You.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to mniejwięcej dwa i osiemdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i osiem sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Three Days Grace, którego tytuł to Just Like You. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go dodał. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio Three Days Grace - Just Like You jak na razie. Nie ma do dzisiaj żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? Wiesz, oni już jakiś czas temu trafili na nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu na dłużej.

Będzie to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Just Like You, którą wykonuje Three Days Grace, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć na Wrzucie piosenkę, po czym wkleić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa stara się o to, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie poszerzamy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, jak choćby Three Days Grace - Just Like You, a następnie przegrać go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do zrobienia tricków, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Just Like You? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są osiągalne dla każdego, stąd ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty artystów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj