ZWH & Gomez - Jestem Kim Jestem (feat.Emce)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 26.09.2010 17:27:31
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: ZWH & Gomez, Jestem Kim Jestem (feat.Emce), zwh, gomez, jestem, kim, featemce, rap, 2010
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ZWH_&_Gomez_-_Jestem_Kim_Jestem_(feat.Emce).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie masz otworzoną to około trzy i jeden setnych megabajta. Długość to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa ZWH & Gomez, której tytuł brzmi Jestem Kim Jestem (feat.Emce). W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, byś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku ZWH & Gomez - Jestem Kim Jestem (feat.Emce) do tego momentu. Żadna osoba do tej pory nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, także za sprawą portali takich jak nasz, na których każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład ZWH & Gomez - Jestem Kim Jestem (feat.Emce). Dlaczego właśnie ta piosenka?

ZWH & Gomez bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Jestem Kim Jestem (feat.Emce), znakomita empetrójka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - całość udostępnionych tutaj empetrójek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz spotkać na analogicznych portalach. Puść w niepamięć pełne niebezpieczeństw serwisy - tutaj jest obecna tylko bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych utrudnień, a co więcej bez opłat i błyskawicznie.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Jestem Kim Jestem (feat.Emce), której kompozytorem jest ZWH & Gomez. Nie zwlekaj, aż ZWH & Gomez - Jestem Kim Jestem (feat.Emce) stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. ZWH & Gomez nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj