KoczI Ft. BorI - Wracamy tu, jak za dawnych lat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:28
Data dodania: 26.09.2010 17:28:15
Rozmiar pliku: 2,27 MB
Tagi: KoczI Ft. BorI, Wracamy tu jak za dawnych lat
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

KoczI_Ft._BorI_-_Wracamy_tu,_jak_za_dawnych_lat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz posiada rozmiar dwa i dwadzieścia siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia osiem sekund. To jeden z wielu piosenek nagranych przez KoczI Ft. BorI, której tytuł to Wracamy tu, jak za dawnych lat. Plik mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy zaproponował. Piosenka KoczI Ft. BorI - Wracamy tu, jak za dawnych lat nie została do dzisiaj nigdy pobrana. Nie znalazł się do dzisiaj żaden użytkownik, który miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, definicja undergroundowej muzyki nieco się zaciera - także przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się KoczI Ft. BorI - Wracamy tu, jak za dawnych lat. Czy warto przesłuchać ten utwór?

KoczI Ft. BorI bez kompleksów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Wracamy tu, jak za dawnych lat, niezwykła empetrójka, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki lub ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tutaj jest obecna jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek szybkie i za free. Puść w zapomnienie ciągłe oczekiwanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli szukasz empetrójki, która spodoba się każdemu, bez względu na upodobania czy wiek, wybierz Wracamy tu, jak za dawnych lat, autorstwa KoczI Ft. BorI. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego portalu i przekonaj się, czemu KoczI Ft. BorI - Wracamy tu, jak za dawnych lat jest ostatnio na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje przebój za przebojem, tak samo jest, jeżeli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj