Mój drogowskaz - Fayerwerk

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:20
Data dodania: 26.09.2010 17:31:31
Rozmiar pliku: 4,94 MB
Tagi: Mój drogowskaz, Fayerwerk, mój, moj, drogowskaz, country, rock, and, roll
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mój_drogowskaz_-_Fayerwerk.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży cztery i dziewięćdziesiąt cztery setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i dwadzieścia sekund. To jeden z wielu dzieł stworzonych przez Mój drogowskaz, którego tytuł brzmi Fayerwerk. Utwór mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Jak na razie żadna osoba nie pobrała ani razu pliku mp3 Mój drogowskaz - Fayerwerk. Nie znalazł się do dziś ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając ulubionych utworów? Wiesz, ci ludzie już dawno znaleźli nasz portal - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Fayerwerk, której autorem jest Mój drogowskaz, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć pożądany kawałek.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy związani z tym projektem skupiają się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 prosto stąd. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Mój drogowskaz - Fayerwerk, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka bardzo sprytnych do realizacji rozwiązań, za pomocą których błyskawicznie na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 Fayerwerk? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie także tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się nią mocno znudzić?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są dostępne dla każdego, dlatego pojawił się niezwykły przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalnych muzyków. Być może marzysz o tym, by słuchacze pewnego dnia pobierali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj