Big Day - W Dzień Gorącego Lata

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 26.09.2010 17:32:00
Rozmiar pliku: 3,42 MB
Tagi: Big Day, W Dzień Gorącego Lata, big, day, dzień, gorącego, lata
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Big_Day_-_W_Dzień_Gorącego_Lata.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej trzy i czterdzieści dwa setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "W Dzień Gorącego Lata", której wykonawcą jest Big Day. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio Big Day - W Dzień Gorącego Lata do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się do dziś ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi wykonawcy, nowe przeboje i nowe wydawnictwa, które z miejsca podbijają serca słuchaczy. Jednym z takich twórców jest Big Day, a najnowszy przebój W Dzień Gorącego Lata to mistrzostwo w kwestii tworzenia muzyki, a to głownie przez niezwykłe brzmienie i dobrą jakość utworu.

Prawdopodobnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest Big Day - W Dzień Gorącego Lata? Ściągnij mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, dlaczego ten kawałek zyskuje same przychylne opinie wśród krytyków i słuchaczy. Nawet jeśli nie jest to gatunek, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie pozostać zacofanym w dziedzinie muzycznych trendów. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o W Dzień Gorącego Lata, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Big Day? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie każdego kawałka z tego serwisu. Od teraz nie musisz szukać darmowych utworów na różnych, niebezpiecznych serwisach - odszukasz je tutaj, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej potężnie rozbudowanej bazy utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wpisaniu do wyszukiwarki Big Day - W Dzień Gorącego Lata, wyświetlą Ci się wyniki, skąd przejdziesz wprost do strony z możliwością pobrania na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem jest ściągnięcie niezłej dawki darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, znakomitych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj