ACDC - Rock'N'Roll Singer

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:03
Data dodania: 26.09.2010 17:32:26
Rozmiar pliku: 4,62 MB
Tagi: ACDC, Rock'N'Roll Singer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ACDC_-_Rock'N'Roll_Singer.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje cztery i sześćdziesiąt dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to pięć minut i trzy sekundy. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Rock'N'Roll Singer", którego autorem jest ACDC. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc bardzo uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Żaden użytkownik nie pobrał pliku mp3 ACDC - Rock'N'Roll Singer do tego momentu. Nikt do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku mp3, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery w świecie muzyki przyprawiają o zawrót głowy. Praktycznie każdego miesiąca na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Takim wykonawcą jest właśnie ACDC, a najnowszy przebój Rock&039;N&039;Roll Singer jest obecnie szeroko komentowany na stronach internetowych, a popularność zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i niezwykłemu brzmieniu.

Prawdopodobnie wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi ACDC - Rock&039;N&039;Roll Singer? Pobierz mp3 z naszej witryny, a dowiesz się, dlaczego ten utwór zyskuje same przychylne recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Bardzo prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkiem innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki smakowity kąsek. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz słyszał rozmowy znajomych o Rock&039;N&039;Roll Singer, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać ten przebój ACDC? Poważną przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej piosenki z serwisu Wrzuta. Już nie musisz szukać bezpłatnych hitów na nieciekawych, niebezpiecznych witrynach - odszukasz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wpisaniu do wyszukiwarki ACDC - Rock&039;N&039;Roll Singer, wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany od razu do strony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia czekają właśnie na Ciebie. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Z tego względu dobrym wyjściem jest pobranie niezłej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę łatwe, parę ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych utworów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj