Ambassador 21 - Little Freedom

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:03
Data dodania: 26.09.2010 17:33:59
Rozmiar pliku: 4,36 MB
Tagi: Ambassador 21, Little Freedom, ambassador, 21
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ambassador_21_-_Little_Freedom.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słyszysz to około cztery i trzydzieści sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Little Freedom", której autorem jest Ambassador 21. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego Ambassador 21 - Little Freedom. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się nowi artyści, którzy bez problemów zdobywają rzesze nowych fanów, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób wesprzeć ukochanego artystę. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o Little Freedom, wykonywanym przez Ambassador 21. Przebój ten szturmem zdobywa miejsca na listach przebojów, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo wpada w ucho.

Zostawmy opinie innych za plecami, gdyż zapewne pragniesz poznać Ambassador 21 - Little Freedom? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre opinie pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. Inaczej możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Little Freedom, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie znasz tej piosenki.

Nie wiesz, gdzie odnaleźć tę piosenkę Ambassador 21? Największą przeszkodą jest pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci w mgnieniu oka na pobranie każdej piosenki z serwisu Wrzuta. Od dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym ogromnie rozbudowanym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki Ambassador 21 - Little Freedom, dostaniesz wyniki, z których przejdziesz bezpośrednio do podstrony z możliwością pobrania na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz darmowe piosenki. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w radiach. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie porządnej porcji darmowej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - w zamian dostaniesz możliwość słuchania przez wiele dni nowych, niezwykłych przebojów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj