Ambassador 21 - Skyphes

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:22
Data dodania: 26.09.2010 17:33:59
Rozmiar pliku: 4,95 MB
Tagi: Ambassador 21, Skyphes, ambassador, 21
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ambassador_21_-_Skyphes.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje cztery i dziewięćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość to cztery minuty i dwadzieścia dwa sekundy. To jeden z utworów nagranych przez Ambassador 21, którego nazwa brzmi Skyphes. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku nie zaproponowano jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Ambassador 21 - Skyphes do dzisiaj. Nie znalazła się jak na razie żadna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania nowo pojawiających się wykonawców, także dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, dla przykładu Ambassador 21 - Skyphes. Czy warto się z tym zapoznać?

Ambassador 21 jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość mało znanych kompozytorów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Skyphes, niezwykła empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych u nas empetrójek jest zupełnie bezpłatna, bez ukrytych haczyków. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne witryny. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i darmowe. Puść w niepamięć wieczne czekanie, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz Skyphes, autorstwa Ambassador 21. Nie czekaj, aż Ambassador 21 - Skyphes stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - ten wykonawca tworzy hit za hitem, nie inaczej jest, jeśli chodzi o tę empetrójkę.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj