Kevin Spencer & D'George - Phunky Star

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 26.09.2010 17:35:10
Rozmiar pliku: 3,86 MB
Tagi: Kevin Spencer & D'George, Phunky Star, club, muzyka, kevinspencer, phunkystar
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kevin_Spencer_&_D'George_-_Phunky_Star.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży trzy i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzynaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Kevin Spencer & D'George, której tytuł brzmi Phunky Star. Utwór w formacie mp3, który w tej chwili słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego klipu do tego pliku mp3. Będziemy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Żaden użytkownik nie ściągnął utworu muzycznego Kevin Spencer & D'George - Phunky Star do dnia dzisiejszego. Nie ma jak na razie ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Kevin Spencer & D&039;George - Phunky Star to piosenka, która staje się coraz szybciej popularna, nie zawsze w gronie wielbicieli tego typu rodzaju muzyki. Jest to dowodem tego, że Kevin Spencer & D&039;George potrafi wymyślić wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na lubianą przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu coś dla siebie. To nie tylko taki rodzaj muzyki, do którego należy Kevin Spencer & D&039;George - Phunky Star, ale też wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej witrynie, pasuje do bardzo wielu sytuacji. Nie zawsze muszą to być ogromne domówki. Wiele z tych piosenek bardzo chętnie włączysz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu zapewne będą uszczęśliwieni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć Phunky Star? Download tego utworu to jedynie kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cały proces nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak jest tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, bez żadnych opłat.

Staramy się regularnie poszerzać zestaw darmowych piosenek, które będziesz mógł ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj