Slipknot - Scream

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 26.09.2010 17:35:55
Rozmiar pliku: 4,13 MB
Tagi: Slipknot, Scream
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Slipknot_-_Scream.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który właśnie słuchasz posiada rozmiar cztery i trzynaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i trzydzieści sekund. To jeden z wielu utworów wykonawcy Slipknot, którego tytuł brzmi Scream. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku Slipknot - Scream do dzisiaj. Nikt do dziś nie raczył dodać komentarza do tego utworu muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Obecnie każdy jest w stanie poznać twórczość nowo pojawiających się artystów, również dzięki serwisom analogicznym do naszego, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Slipknot - Scream. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Slipknot bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym piosenkom. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, oczywiście jeśli spodoba im się twórczość, co nie zawsze jest takie pewne. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Scream, znakomita empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie musisz martwić się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tu piosenek jest zupełnie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest także to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń stronami - tu znajduje się tylko czysta muzyka.

Mamy w posiadaniu coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo szybkie i za free. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, wybierz Scream, w wykonaniu Slipknot. Już teraz pobierz mp3 z naszego portalu i sprawdź, z jakiego powodu Slipknot - Scream jest teraz na topie. Slipknot nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj