Slipknot - Scream

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:30
Data dodania: 26.09.2010 17:35:55
Rozmiar pliku: 4,13 MB
Tagi: Slipknot, Scream
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Slipknot_-_Scream.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz waży cztery i trzynaście setnych megabajta. Długość to cztery minuty i trzydzieści sekund. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Scream", którego autorem jest Slipknot. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Plik Slipknot - Scream nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie znalazła się jeszcze żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Slipknot - Scream to utwór, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie tylko pośród miłośników tego typu rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Slipknot jest w stanie stworzyć wyraziste, błyskawicznie wpadające w ucho piosenki, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w pamięci.

Bez względu na to, czego słuchasz, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy Slipknot - Scream, ale również wiele innych jej odmian. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy wiadomości ze świata muzyki - przez to będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, nasza muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być ogromne imprezy. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią posłuchasz w chwilach relaksu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Korzystaj z tego, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie muzyki.

Chcesz pobrać Scream? Download tego utworu to tylko kilka kroków. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Lecz jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić ściąganie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy utworów dorzucamy nowe piosenki, regularnie zwiększając zbiór darmowych mp3. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeżeli zdarzy się, że go tutaj brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj