bas tajpan - 3 życzenia

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 26.09.2010 17:36:12
Rozmiar pliku: 3,42 MB
Tagi: bas tajpan, 3 życzenia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bas_tajpan_-_3_życzenia.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to trzy i czterdzieści dwa setnych megabajta. Zaś jego długość to trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "3 życzenia", której autorem jest bas tajpan. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zaproponowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio bas tajpan - 3 życzenia do tego momentu. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - 3 życzenia, której autorem jest bas tajpan, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety większości klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to wyszukać na Wrzucie piosenkę, po czym wrzucić ją w naszą najlepszą wyszukiwarkę.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma sprawy! W ogóle nie musisz wchodzić na inne portale. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne portale i pobierać mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu wystarczy jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk pożądany kawałek, dla przykładu bas tajpan - 3 życzenia, a następnie skopiować go na telefon.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do realizacji sztuczek, poprzez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 3 życzenia? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek i odkrycie nowych muzyków. Kto wie - może zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty od dawna będziesz jej słuchał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla każdego, stąd ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie iść w tym kierunku. Być może marzysz o tym, aby ludzie kiedyś ściągali Twoje hity - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj