Teddy Pendergrass - Youre My Latest, My Greates...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:50
Data dodania: 26.09.2010 17:36:42
Rozmiar pliku: 6,11 MB
Tagi: Teddy Pendergrass, Youre My Latest My Greates..., teddy, pendergrass, youre, my, latest, greatest, insiration, r&b, 2009, jazz
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Teddy_Pendergrass_-_Youre_My_Latest,_My_Greates....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz odtwarzasz to mniejwięcej sześć i jedenaście setnych megabajta. Długość to cztery minuty i pięćdziesiąt sekund. Jest to plik mp3 tytułem "Youre My Latest, My Greates...", którego autorem jest Teddy Pendergrass. We wtorek, 26 wrzesnia 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie zamieszczono jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku mp3 Teddy Pendergrass - Youre My Latest, My Greates.... Żaden użytkownik dotychczas nie zechciał skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mają możliwość wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz tu trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł brać ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - Youre My Latest, My Greates..., której autorem jest Teddy Pendergrass, ceniony za tworzenie utworów, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości klubów w kraju. Jednak ad rem. Jeśli chcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów rozszerza się bez przerwy. Dzięki temu zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer upragniony kawałek, na przykład Teddy Pendergrass - Youre My Latest, My Greates..., a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony zgłebisz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji sztuczek, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Chciałbyś ściągnąć na odtwarzacz mp3 Youre My Latest, My Greates...? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Kto wie - może zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty od długiego czasu będziesz go znał?

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy zaczynają na poważnie się tym zajmować. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj