Kaliber.X - Moje słowo

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:44
Data dodania: 26.09.2010 17:36:54
Rozmiar pliku: 4,05 MB
Tagi: Kaliber.X, Moje słowo, kaliberx, moje, słowo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kaliber.X_-_Moje_słowo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to mniejwięcej cztery i pięć setnych megabajta. Długość to trzy minuty i czterdzieści cztery sekundy. Słuchasz piosenkę o tytule "Moje słowo", której wykonawcą jest Kaliber.X. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku. Będziemy więc niezwykle uszczęśliwieni, gdybyś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Kaliber.X - Moje słowo jak na razie. Nie znalazła się do dzisiaj żadna osoba, która miałby kaprys dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, definicja undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Kaliber.X - Moje słowo. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Kaliber.X jest jednym z grona reprezentantów świata muzyki, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Tak jak większość początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem niech będzie Moje słowo, znakomita piosenka, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne pułapki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie darmowe. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie możesz spotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny lub wiek, wybierz Moje słowo, której kompozytorem jest Kaliber.X. Nie czekaj, aż przeminie moda na bawienie się przy Kaliber.X - Moje słowo i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten wykonawca tworzy hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj