Zabili Mi Żółwia - Jaracz

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:20
Data dodania: 26.09.2010 17:37:48
Rozmiar pliku: 2,13 MB
Tagi: Zabili Mi Żółwia, Jaracz, zabili, mi, żółwia
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zabili_Mi_Żółwia_-_Jaracz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz słuchasz to około dwa i trzynaście setnych megabajta. Długość to dwa minuty i dwadzieścia sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Zabili Mi Żółwia, której nazwa brzmi Jaracz. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego pliku mp3. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Utwór Zabili Mi Żółwia - Jaracz nie został jak na razie ani razu pobrany. Nikt jak na razie nie raczył dodać komentarza do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zabili Mi Żółwia - Jaracz to kawałek, który staje się coraz bardziej popularny, nie zawsze wśród wielbicieli tego typu rodzaju muzyki. Jest to świadectwem tego, że Zabili Mi Żółwia potrafi wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące przeboje, które nucimy przy każdej wolnej okazji, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz tutaj muzykę, podzieloną na gatunki. Mamy wiele odmian muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który reprezentuje sobą Zabili Mi Żółwia - Jaracz. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Każdego dnia wchodź na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, nasza muzyka będzie Ci odpowiadać. Nie zawsze muszą to być ogromne domówki. Te piosenki możesz również puszczać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i dobre brzmienie z głośników.

Chcesz ściągnąć Jaracz? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na innych stronach, więc z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tu coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Każdego dnia do naszej bazy utworów dodajemy nowe piosenki, systematycznie zwiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj brakuje, z całą pewnością w krótkim czasie się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj