B.E.T.H. - Oddalam się od siebie

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 26.09.2010 17:38:22
Rozmiar pliku: 5,67 MB
Tagi: B.E.T.H., Oddalam się od siebie, beth
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

B.E.T.H._-_Oddalam_się_od_siebie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to pięć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Długość to cztery minuty i osiem sekund. To jeden z wielu piosenek autorstwa B.E.T.H., której tytuł to Oddalam się od siebie. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 24 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy zatem, abyś takowy zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła pliku audio B.E.T.H. - Oddalam się od siebie do tej pory. Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na tych ludzi, którzy z słuchawkami w uszach, podpiętymi do telefonów, szli ulicą i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno trafili na nasz portal - jeśli zostaniesz u nas na dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość brać ze sobą własną muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy znaną piosenkę - Oddalam się od siebie, którą wykonuje B.E.T.H., znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie docierają na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Ale ad rem. Jeżeli chcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na komputer upragniony utwór, dla przykładu B.E.T.H. - Oddalam się od siebie, a następnie wrzucić go na przenośny odtwarzać.

Za pośrednictwem tej strony zgłebisz kilka niesamowicie prostych do realizacji tricków, za pomocą których błyskawicznie na Twoim komputerze znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz przerzucić na odtwarzacz mp3 Oddalam się od siebie? Pobierz mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to całkowicie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Dziś dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo wirtualnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą pobierać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj