Slipknot - Wherein lies continue

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:37
Data dodania: 26.09.2010 17:51:22
Rozmiar pliku: 5,14 MB
Tagi: Slipknot, Wherein lies continue, wherein, lies, continue
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Slipknot_-_Wherein_lies_continue.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to pięć i czternaście setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na pięć minut i trzydzieści siedem sekund. To jeden z piosenek wykonawcy Slipknot, której tytuł to Wherein lies continue. Utwór mp3, który w tej chwili odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Do dzisiaj żaden użytkownik nie pobrał ani razu pliku mp3 Slipknot - Wherein lies continue. Nie znalazł się do tej pory ani jeden użytkownik, który miałby ochotę skomentować ten utwór muzyczny.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Obecnie każdy może poznać dokonania coraz to nowych muzyków, przede wszystkim dzięki serwisom takim jak nasz, z których wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, jak choćby Slipknot - Wherein lies continue. Czy warto się z tym zapoznać?

Slipknot bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej przygody z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Wherein lies continue, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte opłaty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz spotkać na podobnych witrynach. Jeśli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z naszej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać wieczność, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas zrobisz mp3 download bez żadnych trudności, a także darmowo i błyskawicznie.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Wherein lies continue, autorstwa Slipknot. Nie zwlekaj, aż przeminie trend na bawienie się przy Slipknot - Wherein lies continue i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Slipknot nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj