Slipknot - Wherein Lies Continue

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:39
Data dodania: 26.09.2010 17:51:22
Rozmiar pliku: 1,29 MB
Tagi: Slipknot, Wherein Lies Continue, wherein, lies, continue, metal, 2008
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Slipknot_-_Wherein_Lies_Continue.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz waży jeden i dwadzieścia dziewięć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na pięć minut i trzydzieści dziewięć sekund. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Wherein Lies Continue", którego wykonawcą jest Slipknot. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jak na razie żadnego teledysku, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Slipknot - Wherein Lies Continue do dziś. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy jest w stanie odkryć twórczość nowo pojawiających się wykonawców, również dzięki portalom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, jak choćby Slipknot - Wherein Lies Continue. Czy warto się z tym zapoznać?

Slipknot jest jednym z grona artystów, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Wherein Lies Continue, świetna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych tutaj utworów jest całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które możesz spotkać na analogicznych stronach. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam piosenka - na naszej witrynie wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także szybko i za darmo.

Wherein Lies Continue, w wykonaniu Slipknot, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj - ściągnij mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, czemu Slipknot - Wherein Lies Continue jest obecnie na topie. Z całą pewnością nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj