Slipknot - wherein lies continue

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:37
Data dodania: 26.09.2010 17:51:22
Rozmiar pliku: 5,14 MB
Tagi: Slipknot, wherein lies continue, continue, lies, wherein
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Slipknot_-_wherein_lies_continue.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz waży pięć i czternaście setnych megabajta. Długość to pięć minut i trzydzieści siedem sekund. To jeden z piosenek nagranych przez Slipknot, której tytuł brzmi wherein lies continue. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w środę, 18 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Nikt nie ściągnął utworu muzycznego Slipknot - wherein lies continue do dnia dzisiejszego. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i szli ulicą, słuchając ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - jeśli pozostaniesz tutaj trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu wherein lies continue. Słyszałeś tę piosenkę, prawda? Jej autorem jest Slipknot, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych imprezach. Jednak ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszej witrynie - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś w ogóle nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Bez przerwy rozszerzamy zbiór dostępnych przebojów. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, na przykład Slipknot - wherein lies continue, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niezwykle łatwych do realizacji chwytów, poprzez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Pragniesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 wherein lies continue? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i bezpłatne. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się rozpoznawalna, Ty zdążysz się jej porządnie osłuchać?

Obecnie już wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj