Vienio - Skit B-Boy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:35
Data dodania: 26.09.2010 17:52:59
Rozmiar pliku: 1,45 MB
Tagi: Vienio, Skit B, skit, b-boy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Vienio_-_Skit_B-Boy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej jeden i czterdzieści pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i trzydzieści pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Skit B", której wykonawcą jest Vienio. We wtorek, 21 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nikt nie zaproponował dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku Vienio - Skit B-Boy. Nikt do tej pory nie raczył skomentować tego pliku mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się zanurzyć się w świat muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik darmowych empetrójek, wystarczy że skorzystasz z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Skit B? Pobierz mp3 w jednej chwili, to prostsze niż myślisz.

Vienio jest znanym i lubianym wykonawcą w świecie muzyki. Kawałki, które nagrywa, w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi przebojami. Tak samo stało się z Skit B. Download tego pliku możesz przeprowadzić na naszym portalu. To jedynie kilka kliknięć, dzielących Cię od radowania się tym utworem, bez konieczności wchodzenia na Wrzutę lub podobne portale.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Lubisz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Nic łatwiejszego - pobierz Vienio - Skit B-Boy i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Co istotne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za dawanie mp3 do pobrania. Całość jest zupełnie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wytypowaniem piosenki i ściągnięciem jej. Pobieranie piosenek z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla tych, którzy wolą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero później to kupić.

Nie bierz niczego w ciemno i nie twórz bałaganu na komputerze - odsłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeżeli dany utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże Skit B, którego twórcą jest Vienio, jest ostatnio na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj