01 - Limp Bizkit - Intro

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:19
Data dodania: 26.09.2010 17:54:42
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: Limp Bizkit, Intro, Limp, Bizkit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

01_-_Limp_Bizkit_-_Intro.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i jeden setnych megabajta. A jego długość to jeden minute i dziewiętnaście sekund. To plik mp3 tytułem "Intro", którego autorem jest Limp Bizkit. W środę, 22 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku 01 - Limp Bizkit - Intro. Nie ma dotychczas żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością słuchania, jeżeli zabawisz tu trochę dłużej.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Intro. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Limp Bizkit, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele piosenek jego autorstwa gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, abyś miał możliwość omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio od nas. Codziennie poszerzamy bazę dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer upragniony utwór, dla przykładu 01 - Limp Bizkit - Intro, a następnie skopiować go na telefon.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do wykonania chwytów, przez które błyskawicznie na Twoim sprzęcie znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chciałbyś wrzucić na telefon Intro? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to absolutnie bezpieczne i darmowe. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, nim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Dziś dosłownie wszyscy mogą nagrywać piosenki. Za pomocą komputera lub prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości pobierali Twoje piosenki - a na razie pobieraj darmowe mp3 reszty artystów i nagrywaj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj