Disco Superstars - Magic Melody

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:26
Data dodania: 26.09.2010 17:55:14
Rozmiar pliku: 3,14 MB
Tagi: Disco Superstars, Magic Melody, disco, superstars, magic, melody
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Disco_Superstars_-_Magic_Melody.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży trzy i czternaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i dwadzieścia sześć sekund. To plik mp3 tytułem "Magic Melody", którego wykonawcą jest Disco Superstars. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Byliśbyśmy zatem bardzo uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Nikt nie ściągnął pliku Disco Superstars - Magic Melody do tej pory. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może poznać twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Disco Superstars - Magic Melody. Czemu właśnie ten kawałek?

Disco Superstars bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni artyści - umieszczał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Magic Melody, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione piosenki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie darmowe. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz spotkać na podobnych serwisach. Jeśli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Już nie trzeba czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - tutaj wykonasz mp3 download bez dodatkowych trudności, a także bez opłat i błyskawicznie.

Jeśli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, dobrym wyborem jest Magic Melody, której kompozytorem jest Disco Superstars. Nie zwlekaj, aż Disco Superstars - Magic Melody stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - taki muzyk produkuje hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj