CJ BADY Mix Collection - vol. 17

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:10
Data dodania: 26.09.2010 18:01:14
Rozmiar pliku: 4,72 MB
Tagi: CJ BADY Mix Collection, vol. 17, cj, bady
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

CJ_BADY_Mix_Collection_-_vol._17.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz uruchomioną to cztery i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i dziesięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "vol. 17", której wykonawcą jest CJ BADY Mix Collection. Utwór, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Zachęcamy zatem, byś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku mp3 CJ BADY Mix Collection - vol. 17 do dzisiaj. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, na scenie muzycznej pojawiają się kolejni artyści, którzy bardzo szybko zdobywają rzesze wiernych sympatyków, gotowych wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Jednym z takich artystów jest CJ BADY Mix Collection, a najnowszy przebój vol. 17 to mistrzowski poziom w dziedzinie komponowania muzyki, przede wszystkim za znakomite brzmienie i niesamowitą jakość dźwięku.

Pewnie wolałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi CJ BADY Mix Collection - vol. 17? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre recenzje między słuchaczami i krytykami. Całkiem możliwe, że normalnie słuchasz całkiem innych utworów - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby przeoczyć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o vol. 17, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach piosenki CJ BADY Mix Collection? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy sprawdzony sposób. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci błyskawicznie na pobranie dowolnej piosenki z Wrzuty. Już nie musisz szukać darmowych hitów na nieciekawych, niebezpiecznych serwisach - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym niesamowicie rozbudowanym zbiorem utworów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wpisaniu hasła, na przykład CJ BADY Mix Collection - vol. 17, pojawią się wyniki, z których zostaniesz przekierowany bezpośrednio do strony z pobraniem na osobisty komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Twój ruch. Jeśli jesteś już zmęczony swoją starą muzyką, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć sporo darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj