_shaun_ - When Dreams Come True

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 09:08
Data dodania: 26.09.2010 18:01:33
Rozmiar pliku: 20,9 MB
Tagi: _shaun_, When Dreams Come True, shaun, when, dreams, come, true, bite13, fl, studio, flstudio
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

_shaun__-_When_Dreams_Come_True.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który teraz odtwarzasz to około dwadzieścia i dziewięć setnych megabajta. Natomiast jego długość to dziewięć minut i osiem sekund. To jeden z dzieł stworzonych przez _shaun_, którego nazwa brzmi When Dreams Come True. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku utwór został wprowadzony do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc niezwykle uszczęśliwieni, jeśli byś go dodał. Do tej pory żaden użytkownik nie ściągnął ani razu pliku mp3 _shaun_ - When Dreams Come True. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko blaknie - również za sprawą portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi _shaun_ - When Dreams Come True. Czy warto tego posłuchać?

_shaun_ jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak inni artyści - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można zjednać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie zakupią pełne albumy, o ile spodoba im się twórczość, co niekoniecznie jest oczywiste. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być When Dreams Come True, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych piosenek, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś obawiać się o jakiekolwiek koszty - całość dostępnych tutaj piosenek jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne serwisy. Pożegnaj się z pełnymi pułapek portalami - tu jest jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z ciągłym czekaniem na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

When Dreams Come True, w wykonaniu _shaun_, to doskonała piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiego powodu _shaun_ - When Dreams Come True jest teraz trendy. _shaun_ nie bez powodu jest określany maszynką do robienia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj