Rapist Ruthless - Daddy Cool 2009

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:37
Data dodania: 26.09.2010 18:04:54
Rozmiar pliku: 3,31 MB
Tagi: Rapist Ruthless, Daddy Cool 2009, rapist, ruthless, daddy, cool, 2009
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Rapist_Ruthless_-_Daddy_Cool_2009.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i trzydzieści jeden setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści siedem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Rapist Ruthless, której nazwa to Daddy Cool 2009. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Jak na razie żaden użytkownik nie zapisał nigdy utworu muzycznego Rapist Ruthless - Daddy Cool 2009. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się zanurzenia w świat muzyki? Ogromna liczba utworów jest w zasięgu ręki, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Chcesz Daddy Cool 2009? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Rapist Ruthless jest znanym i cenionym twórcą w świecie muzyki. Piosenki, które nagrywa, szybko stają się rozchwytywanymi hitami. Tak samo dzieje się z Daddy Cool 2009. Download pliku mp3 najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. Jedynie kilka kliknięć wystarczy, abyś mógł pominąć Wrzutę albo podobne strony, aby słuchać tego utworu.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz włączyć piosenki w telefonie albo odtwarzaczu? Więc nie czekaj - ściągnij Rapist Ruthless - Daddy Cool 2009 i słuchaj jej gdzie zechcesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez pobierania opłat! Wszystko jest całkowicie za free, wystarczy że wytypujesz piosenkę i pobierzesz ją, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie piosenek z serwisu Wrzuta jest świetnym wyjściem dla osób, które pragną najpierw zaznajomić się z konkretnym albumem lub piosenką, i dopiero później to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeśli dany utwór nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili możesz wybrać inny. Ale Daddy Cool 2009, którego autorem jest Rapist Ruthless, jest ostatnimi czasy bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj