Headhunterz - Sacrifice (Evil Edit)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:58
Data dodania: 26.09.2010 18:08:13
Rozmiar pliku: 1,80 MB
Tagi: Headhunterz, Sacrifice (Evil Edit), sacrifice, evil, edit
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Headhunterz_-_Sacrifice_(Evil_Edit).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz posiada rozmiar jeden i osiemdziesiąt setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i pięćdziesiąt osiem sekund. To jeden z wielu utworów nagranych przez Headhunterz, którego tytuł brzmi Sacrifice (Evil Edit). W poniedziałek, 25 wrzesnia 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie zamieszczono dotychczas żadnego klipu, lecz nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu pliku audio Headhunterz - Sacrifice (Evil Edit). Nikt jak na razie nie raczył skomentować tego pliku mp3, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki nieco się zaciera - także za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Headhunterz - Sacrifice (Evil Edit). Czemu właśnie ta piosenka?

Headhunterz bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho piosenkom. Jak mnóstwo początkujących kompozytorów, tak i on od początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do pobrania. W ten sposób można zyskać sobie nowych słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem może być Sacrifice (Evil Edit), znakomita kompozycja, goszcząca coraz częściej na głośnych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim telefonie. Nie powinieneś martwić się o jakieś opłaty - całość udostępnionych u nas utworów jest całkowicie darmowa, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych witrynach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu znajduje się jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie załaduje Ci się tam piosenka - u nas wykonasz mp3 download bez żadnych utrudnień, a także szybko i za darmo.

Sacrifice (Evil Edit), w wykonaniu Headhunterz, to znakomita piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiego powodu Headhunterz - Sacrifice (Evil Edit) jest teraz tak popularna. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk nagrywa przebój za przebojem, nie inaczej jest w przypadku tego kawałka.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj