Headhunterz - Sacrifice

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:48
Data dodania: 26.09.2010 18:08:13
Rozmiar pliku: 2,56 MB
Tagi: Headhunterz, Sacrifice, scrifice, brennan, heart, remix
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Headhunterz_-_Sacrifice.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie słuchasz to około dwa i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i czterdzieści osiem sekund. Jest to jeden z piosenek autorstwa Headhunterz, której nazwa to Sacrifice. Utwór, który aktualnie słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 25 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jeśli byś takowy dodał. Piosenka Headhunterz - Sacrifice nie została jeszcze nigdy pobrana. Żaden użytkownik jeszcze nie zechciał dodać komentarza do tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Headhunterz - Sacrifice to piosenka, która staje się coraz bardziej rozpoznawalna, nie tylko wśród miłośników tego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Headhunterz jest w stanie wymyślić chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące hity, które jeszcze długo po ich usłyszeniu zapadają nam w głowach i powtarzamy je nawet bez udziału świadomości.

Bez względu na to, co lubisz słuchać, odnajdziesz tu wiele gatunków muzyki. Posiadamy wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie ten rodzaj, do którego należy Headhunterz - Sacrifice. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie prezentujemy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Nie zawsze będą to być głośne domówki. Te utwory możesz także puszczać na spokojnie, w chwilach odpoczynku, delektując się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to powinni być uszczęśliwieni szczególnie ludzie, którzy doceniają czystość i świetne brzmienie muzyki.

Interesuje Cię Sacrifice? Download tej piosenki to banalnie prosta sprawa. Na pewno dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych witryn. Ale jednak mamy tutaj coś innego - jest to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się regularnie powiększać zbiór darmowych utworów, które będziesz mógł pobrać. Codziennie dorzucamy tam coraz to nowe przeboje. Ściągnij mp3, na które masz ochotę - jeśli będzie tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj