ExSPERT - Spontan

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:20
Data dodania: 26.09.2010 18:09:30
Rozmiar pliku: 1,22 MB
Tagi: ExSPERT, Spontan, rap, 2010, nb, fryna, ruda, śląska, slaskie, podziemie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ExSPERT_-_Spontan.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który aktualnie słuchasz to jeden i dwadzieścia dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i dwadzieścia sekund. Jest to piosenka tytułem "Spontan", której autorem jest ExSPERT. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego pliku. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Nikt nie pobrał pliku audio ExSPERT - Spontan dotychczas. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali ulubionych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz w stanie mieć ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Spontan, którą wykonuje ExSPERT, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne witryny. Bo widzisz, wszyscy w zespole pracujemy nad tym, żebyś miał możliwość ignorować inne strony i ściągać mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu ExSPERT - Spontan, a później swobodnie miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przyswoisz sobie kilka niesamowicie prostych do zrobienia sztuczek, przez które bardzo szybko na Twoim sprzęcie zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Chcesz ściągnąć na odtwarzacz mp3 Spontan? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych wykonawców, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą tworzyć piosenki. Za pomocą komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nikt nie powiedział, że pewnego dnia ludzie nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty pobieraj piosenki reszty muzyków.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj