PeZeteR- Zycie Goni Czas

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:43
Data dodania: 26.09.2010 18:14:06
Rozmiar pliku: 1,56 MB
Tagi: PeZeteR, Zycie Goni Czas
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PeZeteR-_Zycie_Goni_Czas.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje jeden i pięćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na jeden minute i czterdzieści trzy sekundy. To jeden z wielu piosenek nagranych przez PeZeteR, której tytuł to Zycie Goni Czas. W poniedziałek, 23 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dołączonego teledysku do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego PeZeteR- Zycie Goni Czas jak na razie. Żadna osoba jak na razie nie zechciał skomentować tego pliku muzycznego, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Czeka na Ciebie bezlik darmowych empetrójek, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Chcesz Zycie Goni Czas? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

PeZeteR to poważany i sławny wykonawca sceny muzycznej. Kawałki, które tworzy, w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej dzieje się z Zycie Goni Czas. Download tego utworu możesz zrobić na naszym portalu. Tylko parę kliknięć potrzeba, żebyś nie musiał wchodzić na Wrzutę albo inne witryny, żeby słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki dokładnie w miejscu, gdzie zechcesz. Lubisz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Nic prostszego - ściągnij PeZeteR- Zycie Goni Czas i włączaj ją gdzie zechcesz, bez ograniczeń.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych pieniędzy! Wszystko jest absolutnie za free, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić nic poza wybraniem utworu i pobraniem go. Ściąganie utworów z serwisu Wrzuta jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy pragną najpierw zapoznać się z danym albumem lub utworem, a w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie brać tego na ślepo i nie tworzyć nieporządku na komputerze. Gdy dany utwór Ci się nie spodoba, w każdej chwili możesz wybrać inny. Jednak Zycie Goni Czas, którego twórcą jest PeZeteR, znajduje się ostatnimi czasy na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego niezwykłego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj