PeWuGie - Spojrzę...

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:04
Data dodania: 26.09.2010 18:19:28
Rozmiar pliku: 4,21 MB
Tagi: PeWuGie, Spojrzę..., spojrzę
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

PeWuGie_-_Spojrzę....mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który aktualnie odtwarzasz to cztery i dwadzieścia jeden setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i cztery sekundy. To utwór w formacie mp3 o tytule "Spojrzę...", którego wykonawcą jest PeWuGie. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie zapisała nigdy pliku mp3 PeWuGie - Spojrzę.... Nie ma do dzisiaj ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Jak często patrzyłeś z zazdrością na tych ludzi, którzy podłączali słuchawki do empetrójek, zakładali je na uszy i przemierzali ulice, słuchając najlepszych utworów? No cóż, oni już dawno odkryli naszą stronę - jeżeli pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że Ty też będziesz miał możliwość mieć ze sobą własną muzykę.

Stanie się to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Spojrzę..., której autorem jest PeWuGie, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie szturmem zdobywają parkiety większości cenionych klubów. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie nie masz potrzeby zaglądania na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, abyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto od nas. Bez przerwy rozbudowujemy zbiór dostępnych piosenek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer pożądany kawałek, na przykład PeWuGie - Spojrzę..., a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka bardzo sprytnych do wykonania sztuczek, poprzez które już w kilka sekund na Twoim komputerze znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz ściągnąć na telefon Spojrzę...? Ściągnij mp3 już teraz. Dzięki naszej pomocy poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, że zanim jakiś kawałek wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się go porządnie osłuchać?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć piosenki. Przy pomocy komputera lub rzeczywistych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Pewnie marzysz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje hity - a na razie ściągaj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj