Kisiel - Za mlodzi na smierc

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:36
Data dodania: 26.09.2010 18:23:13
Rozmiar pliku: 3,30 MB
Tagi: Kisiel, Za mlodzi na smierc
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kisiel_-_Za_mlodzi_na_smierc.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz odtwarzasz to około trzy i trzydzieści setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i trzydzieści sześć sekund. Uruchomiłeś kawałek tytułem "Za mlodzi na smierc", którego wykonawcą jest Kisiel. W niedzielę, 22 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Żaden użytkownik nie ściągnął pliku mp3 Kisiel - Za mlodzi na smierc do dziś. Żaden użytkownik jak na razie nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, oni już dawno trafili na naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży znana piosenka - Za mlodzi na smierc, której autorem jest Kisiel, ceniony za tworzenie kawałków, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, a następnie wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Codziennie rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na komputer przebój, który chcesz mieć, na przykład Kisiel - Za mlodzi na smierc, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo prostych do zrealizowania rozwiązań, dzięki którym szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim komputerze zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na telefon Za mlodzi na smierc? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. Dzięki naszej pomocy odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. A może będzie również tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty zdążysz się nią nieźle znudzić?

Dziś dosłownie wszyscy mogą tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo realnych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia fani muzyki nie będą pobierać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj