Einstürzende Neubauten - Steh Auf Berlin

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 26.09.2010 18:25:50
Rozmiar pliku: 8,65 MB
Tagi: Einstürzende Neubauten, Steh Auf Berlin, einsturzende, neubauten, steh, auf, berlin, other, 1981
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Einstürzende_Neubauten_-_Steh_Auf_Berlin.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje osiem i sześćdziesiąt pięć setnych megabajta. Długość oscyluje na trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Steh Auf Berlin", której wykonawcą jest Einstürzende Neubauten. W niedzielę, 19 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Utwór Einstürzende Neubauten - Steh Auf Berlin nie został do dziś ani razu pobrany. Nie znalazła się do dziś żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - gwarantujemy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy znaną piosenkę - Steh Auf Berlin, której autorem jest Einstürzende Neubauten, znany z tworzenia piosenek, które bez problemów docierają na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a chwilę później będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Mało? Otrzymasz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych piosenek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk upragniony utwór, na przykład Einstürzende Neubauten - Steh Auf Berlin, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie poznasz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia rozwiązań, poprzez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Steh Auf Berlin? Ściągnij mp3 właśnie teraz. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojego zbioru piosenek oraz poznanie nowych artystów. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może marzysz o tym, aby słuchacze w przyszłości ściągali Twoje piosenki - na razie jednak pobieraj darmowe mp3 reszty muzyków i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj