WdoWa - Wierna suka

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:39
Data dodania: 26.09.2010 18:29:21
Rozmiar pliku: 2,42 MB
Tagi: WdoWa, Wierna suka, wierna, suka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

WdoWa_-_Wierna_suka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie odtwarzasz zajmuje dwa i czterdzieści dwa setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i trzydzieści dziewięć sekund. Słuchasz piosenkę tytułem "Wierna suka", której wykonawcą jest WdoWa. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tego utworu muzycznego. Zachęcamy więc, byś takowy dodał. Plik WdoWa - Wierna suka nie został do tej pory ani razu pobrany. Żaden odwiedzający do tej pory nie miał ochoty skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może poznać dokonania coraz to nowych artystów, również za sprawą portali takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, dla przykładu WdoWa - Wierna suka. Czemu właśnie ten kawałek?

WdoWa bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim świetnym utworom. Tak jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można pozyskać sobie nowych słuchaczy, którzy później mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Wierna suka, świetna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci ściągnięcie tych piosenek, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by obawiać się o jakieś koszty - wszystkie udostępnione tu utwory są absolutnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne witryny. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo szybkie i bezpłatne. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Wierna suka, autorstwa WdoWa, to świetna melodia na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszego serwisu i sprawdź, z jakiej przyczyny WdoWa - Wierna suka jest teraz tak znana. WdoWa nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj